SERVIS

Untitled Design (2)

Potřebuje Vaše kolo servis?

Od toho jsme tady...servisujeme a seřizujeme kola všech typů a značek. Všechny komponenty od řetězu a kazety až po odpružené vidlice, brzdy, přehazovačky, přesmykače, náboje,... kontrolujeme, čistíme a mažeme, měníme brzdové destičky, vyplétáme a centrujeme kola, dotahujeme na správný utahovací moment šrouby a revidujeme spoje... a tak bychom mohli ve vyjmenování servisních prací ještě dlouhou dobu pokračovat.

Chcete, aby o vaše jízdní kolo bylo kompletně postaráno? Nenechávejte svou návštěvu na poslední chvíli a objednejte se k nám na servis. Objednávky provádějte buď přímo zde(tlačítko rezervovat servis) nebo tel.: +420 777 707 195 či email: info@bike-boys.cz ( Po Pardubicích můžete využít svozu kol zdarma na servis a zpátky až k vám domů- platí pouze pro všední dny.)

 

 

GARANČNÍ PROHLÍDKA

U všech zakoupených kol u nás provádíme garanční prohlídku zcela zdarma. Doporučujeme provést do nájezdu 300 km nebo do 4 měsíců od zakoupení kola. Garanční prohlídky provádíme, po předchozí domluvě, i u jinde zakoupených kol a to za cenu 990 Kč. Garanční prohlídka obsahuje kontrolu a dotažení všech spojů, kontrolu a případné doseřízení brzd a řazení. Tuto prohlídku doporučujeme provést u každého kola. 

  JE LIBO NĚCO EXTRA?

Co takhle kompletní rozebrání Vašeho kola do posledního šroubku?

Vaše kolo dostane tu nejvyšší péči jakou je možno dát. Díky tomuto balíčku budeme schopni se podívat do všech zákoutí kola a odhalit opotřebení, která jinak nejsou zjistitelná. Dalším pozitivem je to, že každý díl bude řádně vyčištěn, zkontrolován, namazán, navrácen zpět a utažen utahovacím momentem dle předepsaných momentů udávaných výrobcem.

U horských kol bude samozřejmě věnována pozornost vidlici, která bude také rozebrána, vyčištěna, proběhne výměna oleje, popř. dle potřeby výměna těsnění.

U celoodpružených kol bude kompletně rozebrána také zadní stavba, kde následně proběhne kontrola ložisek. Dále podle najetých kilometrů a chodu můžeme zaslat zadní tlumič na repasy.

U elektrokol bude navíc vyndána pohonná jednotka s baterií a budou vyčištěny el. spoje, které následně i ošetříme ochranným prostředkem proti vlhku.

IMG_E5202

 

STAVBA KOLA NA MÍRU

Další službu, kterou nabízíme je individuální stavba kola. Vybereme s vámi vše od rámu až po komponenty a postavíme kolo dle vašich představ. Samozřejmě budeme s Vámi stavbu konzultovat a rádi poradíme, aby vše bylo tak jak má. Další možností je také individuální změna komponentů u sériového kola z naší prodejny.

 
SVOZ A DOVOZ KOL AŽ DOMŮ

Vaše kolo (případně více kol..) vyzvedneme ve vámi zvolený čas na vámi zvolené adrese, odvezeme ho k nám, kde mu dáme veškerou potřebnou péči a ve vámi zvolený čas a na vámi zvolené místo ho opět zase přivezeme. Nemusíte si tak již složitě na své auto montovat nosiče kol, ničit a špinit si interiér vašeho vozu.. My se zkrátka o vše postaráme. Svoz i rozvoz kol je po Pardubicích zdarma( při ceně servisu nad 1000,-). Svoz a rozvoz kol je možný pouze ve všední od pondělí do pátku. 

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX