Silniční tretry LAKE CX403 black/silver

Kód: 3018780
1 hodnocení
Značka: Lake
11 990 Kč
Skladem
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vrcholný model silničních treter CX403 představuje špičku ve světě silniční cyklistiky. Unikátní karbonová konstrukce Monocoque dovoluje individuálně natvarovat tretru vlastnímu tvaru nohy, aby nedocházelo k nechtěným pohybům nohy v tretře a maximalizoval se přenos síly do pedálu. Extrémní tuhost karbonového skeletu zajistí, že se každý váš vydaný watt přenese do jednotlivého šlápnutí a nedochází k nežádoucím ztrátám v důsledku nedostatečně tuhého obutí. Díky tvarování jsou tretry navzdory své extrémní tuhosti stále vysoce pohodlné a lze v nich strávit dlouhé hodiny v sedle.

Materiál svršku tretry je tvořen prémiovou klokaní kůží K-Lite, která se využívá pro své vlastnosti u top modelů napříč sportovní obuví. V oblasti zapínacího segmentu je klokaní kůže kombinována s karbonovými vlákny Carbitex, které se díky své tuhosti skvěle hodí na místa, kde dochází k vyššímu pnutí a zároveň ladí ke karbonovému designu treter a dotváří originální prémiový vzhled.

Tretry jsou vybaveny dvojicí upínacími systémů BOA Li2 s oboustranným nastavením, díky kterým lze optimálně zvolit dotažení treter.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svršek
Klokaní kůže nejvyšší kvality K-Lite kombinovaná s tkaninou Carbitex z karbonových vláken. Klokaní kůže vyniká svojí odolností a schopností se časem skvěle přizpůsobit tvaru nohy, což ještě vylepšuje schopnost individuálně vytvarovaného skeletu splynout s chodidlem a usadit nohu v jedné poloze. Carbitex pomáhá se stabilizací chodidla a zvyšuje tuhost v místech, kde dochází k vyššímu pnutí.

Pro vnitřek tretry byla taktéž použitá kožená klokaní podšívka, která je přirozeně prodyšná a antimikrobiální, proto se i po dlouhých hodinách budete v tretrách cítit pohodlně a chodidla zůstanou dostatečně odvětrané.

Podešev
Unikátní konstrukce Monocoque z jednoho kusu karbonu disponuje extrémní tuhostí a možností individuálního natvarování podle tvaru chodidla. Výsledkem je maximální pohodlí jezdce a dosažením nejlepšího možného přenosu síly od jezdce směrem do pedálu. V provedení na uchycení kufru na 3 díry. Špička tretry je chráněná gumovým dílem, proti nechtěnému odření.

Tento silniční top model využívá patentu LAKE dvojité karbonové podrážky. Vnitřní část je vyrobena z částečně pružného karbonu, který vytváří větší pohodlí a zamezuje otlačení chodidla v kritických místech. Pro vnější část podrážky byl použitý pevný, odolný karbon zajišťující tuhost a maximální přenos síly, aniž bychom obětovali jízdní komfort.

Upínání
Dva upínací systémy BOA s oboustranným nastavením regulace upnutí Li2 BOA®. Díky Oboustrannému systému upínání dosáhnete optimálního dotažení. Nový tvar minimalizuje vnikání nečistot a snižuje riziko poškození, díky nižšímu profilu.

Velikosti
- Standardní & Wide: celá čísla - 39-48; 50, půl čísla - 39,5-46,5
- Dámské: celá čísla - 36-43, půl čísla - 37,5-42,5

Následná péče a údržba treter při používání:
- Základem ošetření obuvi je kvalitní impregnace, a to ještě před prvním nošením.
- Hlavní funkcí impregnace je zabránit pronikání vlhkosti do obuvi. Tím je svršek treter nejen chráněn před poškozením, ale především zajišťuje pružnost a dlouhou životnost.
- Používejte standardní impregnaci určenou na obuv z pravé kůže.
- Impregnaci aplikujte na čistou a dobře vysušenou obuv.
- V případě nutnosti je možné použít kartáček pro mechanické odstranění nečistot.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX