PIRELLI P ZERO™ ROAD 28-622 (700X28C), ČERNÝ

Kód: 3984900
Značka: Pirelli
1 190 Kč
Skladem

Pirelli P ZERO™ Road 28-622 (700x28C), černý

VŠESTRANNÁ VÝKONNOST

OVLADATELNOST – KOMFORT – OCHRANA PROTI PROPÍCHNUTÍ
Pirelli rozšiřuje rodinu P ZERO™ o nejkomplexnější a nejvšestrannější plášť ve svém portfoliu. Cílem pro nový plášť P ZERO™ ROAD je být perfektním řešením pro cyklisty hledající vyvážené jízdní charakteristiky. Byl specificky vyvíjený jako plášť pro tréninkové využití nejrychlejšími jezdci z World Tour. Konstrukce pláště je určená pro použití s duší a Pirelli do ní zakomponovalo gumovou směs Evo a technologii opletu TechBELT pro dosažení výborné spolehlivosti, jízdního komfortu a odolnosti proti propíchnutí při zachování nízké hmotnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: výkonnostní a vytrvalostní (endurance) kola, okrajově časovkářská kola
Sezónnost: jaro, léto, podzim, okrajově zima
Konstrukce: 127tpi, duše
Technologie: EVO, TechBELT
Dostupné rozměry: 700x24, 700x26, 700x28
Hmotnost: 215 g (700x24), 235 g (700x26), 255 g (700x28)

TECHNOLOGIE

Gumová směs EVO
Gumová směs EVO má všechny technické charakteristiky pro všestranný jízdní projev: excelentní odvalování a záběr, dobrá přilnavost a dlouhá životnost. Výsledkem kombinace těchto charakteristik jsou optimalizované a vyvážené vlastnosti pláště pro jezdce.

TechBELT
Vysoce-výkonnostní struktura opletu s přidanou vrstvou tkaniny vysoce odolné proti proříznutí pod běhounem, aby plášť mohl poskytnout vynikající odolnost proti propíchnutí v širokém spektru podmínek. Kombinace této vrstvy a vrstev kostry opletu umožňuje dosáhnout pro tuto konstrukci k použití s duší nejefektivnějších parametrů valivého odporu a hmotnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX