Lyže KASTLE XA10 Skate Medium

Kód: 8590694035102
Akce
5 hodnocení
Značka: Kastle
4 390 Kč –31 %
20200505 frsc einzel flach XA10 Skate
4 390 Kč –31 % 2 990 Kč
Skladem
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tolerantní lyže XA10 jsou široké a skýtají tak větší pohodlí při jízdě. Lehká dřevěná konstrukce spolu s technologií HOLLOWTECH 2.0 zajišťuje nízkou hmotnost a vytváří optimálně vyvážené lyže.

Díky skluznicím nenáročným na údržbu je tento model robustní a perfektní pro všechny, kteří s během na lyžích začínají nebo běžkují pouze příležitostně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNOLOGIE

SPOLEČNĚ S OSVĚDČENÝMI TECHNOLOGIEMI, KTERÉ JSOU INSPIROVÁNY A VYVÍJENY VE SPOLUPRÁCI SE ZÁVODNÍKY A VYUŽITÍM TĚCH NEJLEPŠÍCH MATERIÁLŮ, VYTVÁŘÍME JEDINEČNOU LYŽI PRO KAŽDOU KATEGORII. SOFISTIKOVANÁ KONSTRUKCE A PATENTOVANÉ TECHNOLOGIE, VYVINUTÉ V RAKOUSKU, POSOUVAJÍ VÝKONNOST O LAŤKU VÝŠE.
  1. CAPOVÁ KONSTRUKCE
  2. FIBERGLASS
  3. DŘEVĚNÉ JÁDRO Z PAVLOVNIE / TOPOLU

HOLLOWTECH Ve světové špičce je zapotřebí především jedno: špičkové vybavení. Na počátku tohoto ticítiletí jsme díky technologii HOLLOWTECH nastolili revoluci v alpském lyžování! V oblasti severských sportů jsme podobně důslední. Odstraněním nepotřebných vrstev ve špičce lyže jsou špičky a lyže celkově lehčí. To jim dodává výrazně lepší rovnováhu a redukuje rotaci při pohybu lyže vpřed, což pomáhá sportovcům šetřit síly a rychleji dosáhnout cíle. 

KONSTRUKCE Všechny modely běžeckých lyží mají CAP konstrukci s karbonovým vyztužením. Její povrchová fólie obaluje boky lyže a perfektně tak chrání jádro. Všechny Kästle lyže na klasické lyžování jsou ideálně přizpůsobeny své oblasti použití.

JÁDRO UL WOOD U robustnějších modelů se pro vnitřek dřevěného jádra používá evropský topol – i zde dochází k opláštění dřevem UL WOOD. To zaručuje optimální torzní tuhost a flexi při minimální hmotnosti.

VARIANTY Profesionální běh na lyžích je extrémní sport – pro sportovce i pro materiál! A s různými teplotami a sněhovými podmínkami se přidávají proměnné, které nelze ovlivnit. Pro optimální výkon při nejrozmanitějších podmínkách jsme vyvinuli čtyři varianty plochy lyže. PLUS Kombinace skluznice a broušení, která poskytuje nejlepší kluzné vlastnosti při teplotě vzduchu od +10° C do -30° C.

SKLUZNICE Typ skluznic je optimálně přizpůsoben oblasti použití a podmínkám. RACE PLUS Univerzální závodní skluznice s vynikajícím skluzem za všech sněhových podmínek.

BROUŠENÍ Kromě skluznice má nesmírný vliv na kluzné vlastnosti i správné broušení, které musí odpovídat převládajícím podmínkám. Základní pravidlo zní: čím větší teplo, tím hrubší sktruktura. Brousí se v úhlu mírně nad 0 °C od skluznice. Díky konstantnímu chlazení během procesu broušení lze jemné struktury šetrně a přesně zapracovat do vysoce výkonné skluznice. UM1 Univerzální závodní struktura pro proměnlivé sněhové podmínky a vlhký, jemnozrnný sníh.

TVRDOST Pro výrobu našich nových běžeckých lyží používáme speciálně vyrobený lis. Se 40 možnostmi nastavení zaručuje dosud nevídané optimální sladění vzpruhu a tvrdosti. Kromě ideální délky je pro každého sportovce rozhodující právě volba tvrdosti lyže. Pro tyto lyže nabízíme odstupňování MEDIUM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX